Geberit Logo
Funkcje Geberit

Funkcje Geberit

Geberit DuoFresh Boy
Geberit DuoFresh Boy
Geberit DuoFresh Boy

Usuwanie zapachów Geberit DuoFresh

Nieprzyjemnym zapachom w łazience można zapobiec. To, co już od dawna jest standardem w odniesieniu kuchni i stosowania w niej wyciągów w końcu staje się normą również w toalecie: skuteczne usuwanie zapachów. Moduł Geberit DuoFresh odsysa powietrze bezpośrednio z miski ustępowej i filtruje je za pomocą porowatego filtra ceramicznego. Zatrzymuje on wszystkie cząsteczki zapachowe. To skuteczne rozwiązanie: otwieranie okien, palenie zapałek, czy spraye zapachowe — to już przeszłość. Dzięki czujnikowi zbliżeniowemu system usuwania zapachów włącza się automatycznie, gdy tylko ktoś zbliży się do toalety. Z tego powodu nadaje się również do toalet dla gości. Dodatkowe funkcje zwiększające komfort to subtelne światło orientacyjne wskazujące drogę w nocy oraz pojemnik na wkład Geberit DuoFresh. Wkłady Geberit DuoFresh zmieniają kolor wody spłukującej na niebieski i zapobiegają osadzaniu się brudu. Moduł Geberit DuoFresh można używać w połączeniu z przyciskami uruchamiającymi Geberit Sigma01 do Sigma50.

DuoFresh Stick
DuoFresh Stick
DuoFresh Stick

Pojemnik na wkład Geberit DuoFresh

Odchylić na bok przycisk uruchamiający, wsunąć wkład Geberit DuoFresh, zamknąć. 

Geberit One with Sigma50 and Orientation light
Geberit One with Sigma50 and Orientation light
Geberit One with Sigma50 and Orientation light

Geberit DuoFresh z wbudowanym światłem orientacyjnym

Światło orientacyjne za przyciskiem uruchamiającym zapewnia subtelne oświetlenie podczas korzystania z toalety w nocy. Światło jest sterowane przez czujnik zbliżeniowy. Zapewnia on automatyczne włączanie i wyłączanie usuwania zapachów oraz światła orientacyjnego i może być indywidualnie dostosowywany za pomocą aplikacji.

Geberit Acanto and Sigma50
Geberit Acanto and Sigma50
Geberit Acanto and Sigma50

Nie rzucający się w oczy i niezawodny

Geberit zapewnia najwyższą wygodę i trwałość, a wszystko to zza ściany. Wszystko, co pozostaje widoczne, to piękny przycisk uruchamiający. Wybór przycisków uruchamiających jest ważny, ponieważ będziesz używać go i patrzeć na niego każdego dnia przez lata. Wybierz przycisk uruchamiający, który najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej łazienki z szerokiej oferty firmy Geberit.

Nowe pomysły i funkcje zawsze można wyprowadzić z prostokątnego kształtu. W ten sposób Geberit umożliwia stworzenie nowoczesnego, spersonalizowanego projektu łazienki.

Sigma21
Sigma21
Sigma21

Estetyczne krzywe dla relaksującej łazienki

Okrag to kształt idealny. Czy można go jeszcze bardziej ulepszyć? Można je tylko odpowiednio ustawić i uporządkować. Przyciski uruchamiające Geberit wykorzystują nowe interpretacje okrągłych kształtów, aby dostosować się do dzisiejszych trendów. Z ramkami lub bez. Z drobno szlifowanymi krawędziami. Harmonijnie sąsiadujące lub przepływające jedno w drugie. A wynik jest zawsze dobrze zaokrąglony.

AquaClean Mera and Sigma80
AquaClean Mera and Sigma80
AquaClean Mera and Sigma80

Higiene spłukiwanie elektroniczne

Ostatnie badania wykazały, że coraz mniej użytkowników łazienek jest zadowolonych z ręcznego uruchamiania spłukiwania – zamiast tego konsumenci coraz częściej poszukują technologii sanitarnej obsługującej bezdotykowo. Oferując elektroniczne urządzenia uruchamiające spłukiwanie WC wykorzystujące czujniki podczerwieni, Geberit ma rozwiązanie, które może sprostać temu rosnącemu zapotrzebowaniu.

Sigma50 Individual
Sigma50 Individual
Sigma50 Individual

Twoja łazienka, Twój projekt

Stwórz łazienkę jak żadna inna, całkowicie w Twoim stylu. Spersonalizuj swoją łazienkę dzięki całkowicie indywidualnemu doborowi materiałów lub motywów produktów. Możesz spersonalizować wybór powierzchni dla przycisków uruchamiających Geberit Sigma21 i Sigma50. Wykorzystaj powierzchnie idealnie dopasowane do Twojej łazienki lub wybierz swój ulubiony motyw. Twoja kreatywność nie musi znać granic.

Zdecydowanie wygodniejsze

Niezależnie od sytuacji na budowie, zdalne uruchamianie spłukiwania może być właściwym wyborem. Na przykład, aby umieścić przycisk spłukiwania w innym miejscu, jeśli projekt sterownika spłukiwania WC zakłada mały, ale elegancki wygląd, lub jeśli użycie podtynkowej spłuczki Geberit Omega o niskiej wysokości konstrukcyjnej powoduje silny kontakt między pokrywą sedesu a uruchamianie z przodu. W takich przypadkach Geberit oferuje różne zdalne uruchamianie spłukiwania z pneumatycznym przeniesieniem siły, które można umieścić w dowolnym miejscu w promieniu 1,70 m od podtynkowej spłuczki.

Jaki jest Twój kolejny krok?

Pomysły do Twojej łazienki

Poznaj liczne wskazówki i sposoby na przeprojektowanie lub unowocześnienie swojej łazienki. Wybierz po prostu swoje ulubione i otrzymaj czytelne i niezobowiązujące zestawienie. W razie potrzeby nasi eksperci chętnie udzielą pomocy.

Zainspiruj się teraz

Salony wystawowe naszych serii łazienkowych

Znajdź salon wystawowy w swojej okolicy, zapraszamy do odwiedzin!

Znajdź salon